[TUT] Jak wykonać screenshot snapchata i pozostać niewykrytym / How to make screenshot of someone’s snapchat and stay undetected

Jeżeli posiadacie Snapchat dobrze wiecie, że pojawia się tam sporo interesujących zdjęc które chcielibyśmy zachowac w pamięci naszego telefonu. Jednak sprawa nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Każdy screenshot czyli przechwycenie obrazu z ekranu przez użytkownika jest odnotowywane a informacja o tym zdarzeniu zostaje wysłana do waszego rozmówcy.

Istnieje jednak prosty sposób aby tego uniknąć.

Continue reading [TUT] Jak wykonać screenshot snapchata i pozostać niewykrytym / How to make screenshot of someone’s snapchat and stay undetected

Witaj na moim blogu! / Hello and welcome on my dev blog!

Niejednokrotnie pisząc jakiś kod napotykałem błędy i problemy. Czasami internet nie pomagał więc jedyne co mogłem zrobić to mozolnie, krok po kroku próbować dojśc do momentu kiedy kod działał.

Dlatego stworzyłem tego bloga.. żeby oszczędzić innym ludziom czasu spędzonego na szukaniu informacji.

Każdy wpis poza tym będę dublował pisząc go po Polsku i Angielsku.

Czytajcie więc 🙂


It was not only once when I was writing some code and I faced errors and problems. Sometimes internet couldn’t help me, so the only thing that I could do was to slowly, step by step trying to reach the moment when the code worked.

That’s why I created this blog.. to save your time.

Every article will be published  2 times. I will write in English and Polish.

So read 🙂